Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

Опции темы Опции просмотра
Старый 16.01.2018, 18:56   #1

Амір Деліон

Аватар для Амир Делион / Посмотреть профиль
★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

По умолчанию Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

Час та місце дії. Планети та космічний простір Прикордонної зони Незалежного сектору.

Опис.
Коли ти пірат, ти маєш завжди бути готовий до несподіванок. Наприклад, пограбування невеличкого транспортника з незнайомої планети може завершитися пошуками таємничого артефакту на межі Сутінкового Кола. Бо володар із найсумнівнішою репутацією не завжди той, ким його вважають, а коти... Такі коти.

Учасники. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

Обговорення
Амир Делион вне форума   ''

Старый 19.11.2020, 02:22   #61

Аліса

Аватар для Алиса / Посмотреть профиль
★ Техадмин ★
Ми не бандити, ми благородні пірати

[+]

По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

- Суха витримка з довідника дає мало інформації, - сказала Аліса спокійно і тихо. - Ти був там? Ти бачив планету своїми очима?
Аліса не сумнівалася в тому, що на планеті було щось таке, про що Талір не сказав піратам. Але все одно у них немає вибору.
Хлопець не поспішав закінчувати розмову, і Алісу це влаштовувало. Нав'язуватися не хотілося, але і залишити його одного Аліса не могла.
Знову повисла пауза. Поки Аліса думала, що ще запитати, пролунав сигнал, який попередив про те, що корабель готується до старту.
- Злітаємо. Раджу пристебнутися.
Сама вона пристебнулася до сусіднього ліжку і взяла на руки кота. Після старту повинен був прийти Амір. До його приходу Аліса не збиралася залишати пасажира одного.
Плеск волны, стон воды, вздохи скал?..

[/td]
[td valign=bottom](Канцлер Ги)[/td]
[/tr]
[/table]
Алиса на форуме   ''

Старый 26.11.2020, 16:48   #62

Кайфас де Корлеоніс

Аватар для Кайфас де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ Игрок ★
Неизвестный науке вид

[+]

По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, Талір де Корлеоніс...

- Ні, звісно ні. Не знаю, хто взагалі бачив її власними очима. Якщо й була якась розвідка, то точно без десанту. - Тут було над чим порозмислити, але Кайфаса це не сильно турбувало.
Він також почув сигнал і вирішив послідувати рекомендації вертикальноокої.
- Так, дякую. - промовив хлопець, коли дівчина трохи детальніше пояснила, як пристебнутися, бо на кораблях роду Корлеонесів використовувався інший тип крепіжа.
Кайфас вирішив продовжити розмову, розраховуючи на те, що капітана чекати вони будуть довго.
- Взагалі, через це, нам майже не відомо про устрій на планеті. Чи залишилися підземні комунікації герметичними, є там якесь населення, чи ні. Нам навіть не відомо на сто відсотків, що саме відбулося на планеті. Якщо усе буде добре, то дізнаємось це усе, ще й знайдемо щось цікаве.
Кайфас де Корлеонис вне форума   ''

Старый 13.12.2020, 12:38   #63

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

Далі все відбулося без особливих несподіванок. Підготуватися до старту мінімальним екіпажем піратам було складно, але їхні "замовники" люб'язно надали працівників космопорту на допомогу. Не хотілося б, щоб сторонні люди вешталися кораблем, тож довелося ненав'язливо організовувати роботу так, аби не довіряти працівникам космопорту зайвого. Відслідковувати Кайфаса у Аміра часу не залишилося, ця задача лягла на плечі Аліси. Тож можливість взяти участь у переговорах у Аміра з'явилася лише після старту.
З'явився в каюті принца Амір у трохи замурзаній куртці, з планшетом у руках і загальним виглядом людини, у якої не безліч вільного часу.
- Треба переговорити.
Окремої кімнати для переговорів на кораблі не було, якщо не вважати за таку ту кабінку. Поговорити наодинці можна було, просто замкнувшись у каюті. Тож Амір кинув швидкий погляд на Алісу, а потім на пояс, де був закріплений комунікатор, мовляв, я запишу розмову і ми зможемо потім усе обговорити, але зараз нас краще залишити наодинці. Як це зрозумів Кайфас - було вирішувати вже йому самому.

Старый 14.12.2020, 18:50   #64

Аліса

Аватар для Алиса / Посмотреть профиль
★ Техадмин ★
Ми не бандити, ми благородні пірати

[+]

Аліса задумалась. Кайфас не сказав нічого нового. Він більше нічого не знає? Або не говорить? У будь-якому випадку, йому доведеться ділити небезпеки подорожі з піратами. Тому навряд чи у нього є причина приховувати інформацію про планету. Якби Талір хотів їх убити, він міг зробити це давно. А якщо відправляє в подорож разом зі своїм сином, значить, сподівається, що вони повернуться живими. Такі думки заспокоювали.
- Ти нам не довіряєш? - запитала Аліса.
Пірати не довіряли Кайфасу. Це було зрозуміло без зайвих слів. У Кайфаса не було причин довіряти піратам. І не було сенсу удавати, що вони друзі та напарники.
Але Кайфас не встиг відповісти. В каюту увійшов Амір.
Аліса зрозуміла без слів і кивнула. Вона мовчки вийшла з каюти та залишилася за дверима.
Плеск волны, стон воды, вздохи скал?..

[/td]
[td valign=bottom](Канцлер Ги)[/td]
[/tr]
[/table]
Алиса на форуме   ''

Старый 23.12.2020, 19:55   #65

Кайфас де Корлеоніс

★ Игрок ★
Неизвестный науке вид

[+]

На своє питання дівчина встигла отримати лише трохи здивований погляд хлопця. Не можна було сказати, що він довіряв піратам, але не мало ніякого сенсу відноситися до них з великою недовірою. Звісно, секрети роду видавати він не став би нізащо, але був ладен дати будь-яку інформацію, що допоможе у завданні. Проте, в решті решт, це запитання залишилося за дверима каюти.
Капітан виглядав зовсім не взірцево. Було зрозуміло, що часу на покращення власного вигляду не було та й далі займатися подібним буде не зовсім доречно, не тільки для капітана. До того ж, мабуть, він втомився.
- Так, звісно.
Хлопець не збирався та й, можливо, не міг суперечити, хоча поки що йому й нічого не погрожувало.
- Прямо тут? Добре.
Так, логічно, але секундний подив все ж з'явився. Кайфас ще з досадою помітив, що котик також кудись зник, але не помітив як саме. Він почув якесь хвилювання, бо зазвичай був дуже уважним і не пропустив би мимо себе навіть пацюка, чи муху.

Старый 30.12.2020, 03:35   #66

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

- Між каютами чудова звукоізоляція, нас не почують. До того-ж, я не планую обговорювати нічого дійсно таємного, хоча це вже як вийде. Можемо піти до моєї каюти, але сумніваюся, що це щось змінить.
Здається, хлопець був здивований, але не надто проти поговорити у такому форматі.
- Це важкий корабель. Для посадки нам потрібна якщо не злітна смуга, то принаймні рівна тверда поверхня, найкраще скеля. Оскільки я не знаю, що там коїться, то не можу навіть впевнено сказати, чи зможемо ми приземлитися. Якщо ні - спустимося на легких апаратах, частину з них залишимо на місці, частину відправимо назад в автоматичному режимі. З собою - речі першої необхідності та обладнання. Іще одна група залишиться на кораблі, щоб забрати нас, якщо що: щось з того, що залишиться на планеті без нагляду, ми можемо знайти у стані амальгами або не знайти зовсім. Далі... Вирішуємо на місці. За можливості - пробуємо піти під землю, якщо ні - принаймні віднайти укриття. - Амір зітхнув, стараючись зробити це непомітно. Не про це він хотів поговорити.
- Нам потрібно визначити з вертикаллю командування. Я не можу заборонити вам втручатися, сила зараз на вашій стороні. Тому просто прошу: нехай ви визначатимете, які результати ми маємо отримати, а як саме - то вже буде нам вирішувати. Я вірю, що ви можете знати більше за мене про цю планету, але ви дуже мало знаєте про нашу команду і про цей корабель.

Старый 02.01.2021, 17:39   #67

Кайфас де Корлеоніс

★ Игрок ★
Неизвестный науке вид

[+]

-Важкий корабель, кхм... Мені здається краще взагалі не сідати на планету. Я взагалі не експерт, але там відбулася катастрофа, тож на тверду поверхню розраховувати не варто. Легкі апарати, човни? Їх також краще не залишати там надовго. Наскільки я зрозумів данні розвідки, які, щоправда, можуть бути застарілими, там відбувається дуже незвичайний щоденний погодний цикл. Удень ртуть, якої, чомусь, дуже багато на планеті, випаровується в атмосферу, а під вечір падає дощем і застигає на ніч. Мені здається, це може пошкодити апарати.
Почувши про вибір між пошуком підземелля та укриття, Кайфас подивився на капітана здивовано та трохи зверхньо.
-Не думаю що там можливо знайти чи зробити не підземне укриття. У самий сонцепек наші костюми можуть розплавитися, а уночі, коли навіть рідкий метал застигає, нам буде важко не задубіти, єдиний варіант-знайти непошкоджену підземну базу, чи щось таке. Хіба що у вас знайдеться надсучасний переносний будинок.
Він помічав кожну емоцію чоловіка, що був перед ним. Кайфас був сконцентрований на Амірі настільки, що ледве не втратив контроль над очами, вони на пів секунди стали вертикальними.
Хлопець знав, що він тут головний, але для нього не було важливо, щоб його так називали, або щоб він сам командував. Ні, якщо буде необхідно-він скаже. До речі, сказати дещо було необхідно.
-Добре, мене не цікавить пряме командування твоїми людьми, але пам'ятай, що і я не зобов'язаний підпорядковуватися тобі. До речі, я все ж хоті в би отримати доступ до усього корабля, я не полонений, тож, думаю, мушу мати можливість вільно рухатися по кораблю.
За цей етап Кайфас не зміг зробити остаточний висновок про капітана, з яким доведеться працювати. Хлопцю найбільше не сподобалося, що, схоже, тільки він читав данні розвідки, хоча точно знав, що їх мали надати й команді. "Сподіваюся у них просто не було часу, інакше доведеться кожному тут це повторювати, ніби я не кетлорд, а парротлорд якийсь"-подумав він.

Старый 07.01.2021, 02:33   #68

Амір Деліон

★ Игрок ★
Романтик космічних доріг

[+]

- Я розумію це. - Підтвердив Амір підозру про те, що апарат на поверхні буде пошкоджений. - Але апарат, який невідомо, працює, чи ні, може виявитися кращим, аніж точно ніякого. Такий собі план С (або план Ж, якщо відверто), на випадок, якщо з якоїсь причини в нас не буде іншої можливості вшитися звідти. Щодо пошуку укриття на поверхні... З того-ж розряду. У скафандрах і десь у бодай частково вцілілій будівлі в нас буде деякий час принаймні на те, щоб оцінити ситуацію і прийняти рішення про можливість подальшої роботи.
Аміру дійсно здалося на секунду, що очі в співрозмовника стали якісь... Не ті. Але він не встиг усвідомити, що то було, і подумав, що це просто якась невисловлена думка про ситуацію. Багато в кого очі ставали якимись іншими в певні моменти. Можливо, коли вони поспілкуються довше, Амір зрозуміє, що це означало в той момент, але поки що варто було полишити цю думку.
- Прошу вибачити мою підлеглу, вона занадто серйозно поставилася до мого прохання. Звісно, ви можете пересуватися кораблем. Але прошу все-ж попросити про супровід, якщо вам буде потрібно відвітати технічні відсіки. Звісно, ми намагаємося дотримуватися техніки безпеки, але... Є місця, де не знайомій з деталями людині одній краще не ходити. Щодо командування... Я розумію і не сперечаюся. Але якщо справа піде кепсько, і потрібно буде скоординовано діяти негайно... Нехай керуватиме той, хто у конкретній ситуації буде краще розуміти, що коїться, незалежно від того, ви чи я.

Ответить

Реклама